Oddział Roszków

Roszków to niewielka miejscowość usytuowana bezpośrednio przy drodze krajowej DK-45, blisko granicy polsko-czeskiej. W niedalekiej odległości znajduje się węzeł autostradowy łączący polską autostradę A1 z czeską D1.

Kierowców samochodów ciężarowych i autokarów zachęcamy do skorzystania z ogrodzonego  parkingu dla TIR-ów – pierwsza godzina postoju  gratis.

CAŁY OBIEKT MONITOROWANY 24H/NA DOBĘ.

Ponieważ działalność firmy REMIX związana jest ściśle ze sprzedażą kruszyw, na terenie obiektu prowadzimy również skład z szerokim asortymentem kruszyw drogowych i budowlanych.

Oferujemy szeroki wybór materiałów sypkich, kruszyw drogowych, budowlanych i ozdobnych, a także kostkę brukową i granitową. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami, każdy klient może liczyć na profesjonalne doradztwo. Dostarczamy dolomit, żwir i piasek na terenie Raciborza, Wodzisławia, Czech i wszystkich okolicznych miejscowości. 

Skład kruszyw w Roszkowie:

  • Godziny otwarcia:           

Pon - Pt       7:00 - 16:00

Sobota         7:00 - 13:00

Zamówienia i dostawa kruszyw drogowych, budowlanych:

- Zamówienia można składać telefonicznie pod nr 883 335 057

- Na składzie w Roszkowie dysponujemy transportem do 4 ton. Po wcześniejszym uzgodnieniu  Istnieje również możliwość transportu samochodem do 20 ton. Na miejscu załadujemy także kruszywo do Państwa samochodów, przyczepek, etc. 

Osoby zainteresowane dowozem pisaku, dolomitu i żwiru wannami powyżej 20t, prosto z kopalni, zapraszamy do zakładki "TRANSPORT" lub zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr 883 335 065.

Porozumiewamy się w językach: polskim, czeskim, angielskim.

ZAPRASZAMY!

Zapraszamy do kontaktu:

tel.: (+48) 32 739 56 10,
e-mail: remixroszkow@op.pl


aa